Щоб франківці пишалися нею так, як зараз пишаюся нею я: як Франківський Пан створив унікальну гру (ФОТО)

Серед людного центру нашого міста видніється цікава особистіть – у довгому бордовому плащі та яскравій масці лева. І ось він прямує до нашої команди.

“Вітання Пани. Мені приємно вас усіх бачити, –  перші слова, котрі ми почули з вуст цього персонажу. – Мене звати Франківський Пан, радий знайомству.”

Кореспонденти “Вежі” звернули увагу на коробку з однойменним написом в руках дивака. 

“Це мій подарунок місту. Це настільна гра по мотивах Івано-Франківська, де кожен зможе дізнатись і про історію міста, і про сучасні тенденції, які відбуваються тут. Історію потрібно знати всім, тому що на історії будується майбутнє”, – наголошує Пан.

Поважний Франківський Пан погодився розповісти про себе та поділився подробицями своєї ідеї.

За словами Пана, ідея виношувалася століттями. Та сам проект вдалося розробити приблизно за рік, включно з самою грою.

“Основною рушійною силою є команда молодих та енергійних людей, з якими ми зійшлися у поглядах на розвиток спільної справи. Вони молодці і я надзвичайно задоволений нашим результатом”, – розповідає Франківський Пан.

Кожен член команди пропонував власні ідеї, та все ж зійшлись на тому, що Франківську не вистачає більш обширного сувеніру, який би показав місто туристам, а також відкривав таємниці з історії для франківців. З назвою, каже Пан, довго не вагались – «Франківський Пан»

“У результаті гра вийшла досить автентичною. Ми залучали різні підприємства для того, щоб гра виглядала більш цікавою і була наближена до реальності – розповідає Франківський Пан. – Гра розпочинається з пологового будинку та розрахована на компанію до восьми осіб. Перед початком гравці обирають унікальних персонажів, які мають свої особливості. У порівнянні з іншими настільними іграми “Франківський Пан” має свої родзинки. На полі гри ви побачите понад 30 знайомих підприємтв, котрі є моїми шановними друзями. А у панській книзі, яка входить у комплект гри, я описую, чому саме обрав ці компанії”.

[vc_row][vc_column][vc_gallery type=”flexslider_slide” interval=”3″ images=”85432,85436,85435″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

Пан повідомив, що гру не залишили й без історичних споруд, наприклад, Ратуші чи Катедри, але взаємодіяти з ними неможливо, бо вони – безцінні.

“Гра виконана з екологічно чистих матеріалів. Ми з командою робили все на совість, тому кожна комплектуюча гри розроблена дуже якісно та є унікальною”.

Франківський Пан переконує, що для нього зовсім неважливо те, скільки часу та сил буде витрачено на роботу. Найважливіше – це високоякісна продукція, яку створюють для людей. Пан прагне зробити вагомий вклад у культурний розвиток Івано-Франківська.

До слова, гра немає обмежень у віці. За словами Франківського Пана, його гру під наглядом батьків може грати навіть трирічна дитина.

“Там є економіка, а зовсім маленька дитина не зрозуміє всього. Проте погратись фігурками з дерева та різними елементами, поцікавитись історією міста вона може. Грати повноцінно я б порекомендував  дітям від 14 років, які вже усвідомлюють, як працює економічний розподіл. За грою можна вчити не тільки історію, а й економіку підприємств та ведення бізнесу”, – зауважив Франківський Пан.

[vc_row][vc_column][vc_gallery type=”flexslider_slide” interval=”3″ images=”85444,85438,85433″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

Всім бажаючим Франківський Пан може особисто показати гру. А при нагоді охочі можуть і пощупати Пана у сувенірній крамниці Оле-Тур. До речі, у франківців є можливість зіграти гру у парку ім. Шевченка у вихідні дні. Крім того, декілька локацій розмістять і в центрі міста. Зіграти можна буде у великих масштабах. Франківський Пан переконаний, що так жителі цікавіше проводуть свій відпочинок, відірвуться від гаджетів, навчаться домовлятись та відкритіше спілкуватимуться з іншими людьми. Така забавка чудово підійде і для дітей.

“Наразі я випустив 1000 екземплярів гри зі своїм особистим підписом. Скажімо так, я почав розвиватися й в інших містах, а також разом з командою збільшуємо ассортимент якісних національних продуктів, що є актуальним для нашої держави. Івано-Франківськ має честь бути першим”,- підсумував Франківський Пан.

[vc_row][vc_column][vc_gallery type=”flexslider_slide” interval=”3″ images=”85439,85437,85429″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

До слова, Пан разом із своєю активною командою запрошує франківців на презентацію гри, яка відбудеться 17 липня о 17:00 в громадському ресторані Urban Space 100.

Ольга КЛИМ

ПОДІЛИТИСЬ

One Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *