Служба у справах дітей закликає створювати патронатні сім’ї (ВІДЕО)

Відтак, вихователі можуть взяти під опіку малечу, яка перебуває у складних життєвих обставинах. Це лише тимчасове влаштування. Нині в міській тергромаді існують три патронатні сім’ї. Під їх опікою – четверо дітей. А наразі підтримки потребують пів сотні дітей.

Патронатні вихователі повинні постійно перебувати з дітьми та забезпечувати їхні соціально-побутові потреби. Для вихованця складається відповідний індивідуальний план. Опікун отримує оплату за працю. А держава надає допомогу на дітей у розмірі 2,5 прожиткового мінімуму.

Між тим, Служба у справах дітей закликає до створення і прийомних сімей. Протягом карантину, пояснюють фахівці, збільшилася кількість дітей-сиріт та позбавлених батьківської опіки. Відтак, в обласному центрі для 15 дітей шукають родини. Прийняти на виховання дитину можна згідно із певними умовами.

На кожну дитину-сироту держава виплачує 2,5 прожиткових мінімуми. В залежності від віку дитини. Одному із батьків виплачують додаткові кошти. Якщо вони не працюють, держава платить за них внески до пенсійного фонду. Опікунство враховується до трудового стажу.

Роксолана Бабій, Михайло Тімаков, Новини на «Вежі»

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *