Сьогодні відбулася інавгурація Володимира Зеленського (ВІДЕО)

Віднині він офіційно отримав повноваження шостого президента України. Основні урочистості відбулися у будівлі парламенту та Маріїнському парку. На інавгурацію приїхали президенти Грузії, Угорщини, Латвії, Литви, Естонії, а також чільні представники інших країн. Після оголошення результатів виборів і вручення посвідчення президента Володимир Зеленський склав присягу українському народові на урочистому засіданні Верховної Ради.

Новому керівникові держави також вручили символи його влади — штандарт, гербову печатку та булаву. Президент Володимир Зеленський виголосив інавгураційну промову. Зокрема він зауважив, що готовий піти на все і без вагань втратити посаду глави держави, якщо це наблизить мир на Донбасі. Під час промови новообраний президент критично оцінив дії української влади щодо розгортання соціально – економічних реформ. І відповідно зробив низку гучних заяв.

Новий президент України пообіцяв збудувати державу інших можливостей, де всі будуть рівні перед законом. Де існуватимуть чесні і прозорі правила гри, одні для всіх. ” Але для цього до влади повинні прийти люди, які будуть служити українському народові”, наголосив Зеленський.

Михайло Березень, Мирон Василик ,Новини на Вежі.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *