Соціологи з’ясували суспільно-політичні настрої іванофранківців (ВІДЕО)

Сповна задоволений діючою міською владою, якістю комунального громадського транспорту, впровадженням реформи децентралізації в місті. Трохи менше – медициною, станом доріг і боротьбою з корупцією. А найбільшою проблемою вважає якість та вартість житлово-комунальних послуг. І має наміри найближчим часом податися на заробітки за кордон. Такий, згідно з дослідженнями соціологів, середньостатистичний іванофранківець. Його соціологічний «портрет» змалювали фахівці соцгрупи «Рейтинг». Відповідне дослідження вони провели минулого місяця. Опитали 1200 респонентів різного віку та статі. Аби визначити суспільно-політичні настрої жителів Івано-Франківська.

Будівництво мосту поруч із безпекою в місті, залученням інвестицій, прибиранням та утилізацією сміття, покращенням якості медичних та освітніх послуг. Усе це іванофранківці винесли на перші місця пріоритетних завдань для міської влади. Попри це, здобутки івано-франківських чиновників містяни оцінюють неабияк високо.

Підтримка діючого Президента серед жителів міста також – висока, відзначають фахівці. І сягає 40-ка відсотків. Та в загальноукраїнських мірках це – небагато. Зрештою, кожен п’ятий житель міста наступного року планує поїхати на роботу за кордон. Здебільшого це – люди віком до 35-ти років.

Аналогічне дослідження соціологи провели й у інших містах України. Невдовзі мають намір презентувати порівняльну характеристику. Аби визначити, що турбує українців у різних куточках країни.

Ірина Калинчук, Сергій Щочкін. Новини на «Вежі».

————————————————————————–
Офіційна сторінка Facebook:


Сайт Телерадіокомпанії “ВЕЖА”:

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *