ФОТО

Спортивний Івано-Франківськ зранку (ФОТО)

Спортивний Івано-Франківськ зранку (ФОТО)

За вікном весна, а це означає, що між тренажерним залом та пробіжкою на свіжому повітрі, ви все частіше будете обирати останнє. У користі для організму регулярних пробіжок ніхто не сумнівається, оскільки це помірне тренування для серця й судин, можливість скинути зайву вагу, наповнити організм енергією, а ще, очистити думки від негативу.

Популярною локацією в Івано-Франківську для ранкових пробіжок є міське озеро. Саме там можна зустріти велику кількість людей як зранку, так і ввечері.

Ігор, 50 ріків.

“Я не бачу своє життя без бігу. Бігаю вже протягом восьми років, три-чотири рази на тиждень, по шість кілометрів. Вважаю, що здоров’я можна укріплювати двома способами: нести гроші лікарям та в аптеку, або йти бігати на озеро”.

Намагайтеся вибирати для пробіжок зручний і легкий одяг, який не сковує рухи. Що стосується взуття, то перевагу краще надати кросівкам для бігу з амортизаційними подушечками в зоні носка й п’яти.

Неля, 34 роки.

“Бігаю я з десяти років, раніше професійно займалась цим, а зараз перейшла на аматорський біг. Спорт невід’ємна частина мого життя. Чоловік займається спортом, дитина також проявляє цікавість до спорту. До речі, я помітила, що люди у нас не тільки лінуються займатись спортом, а й соромляться”.

Біг вранці має ряд незаперечних переваг. Серед них найвагомішими можна вважати наступні:

  1. Вранці організм сповнений сил і навантаження можна робити більш інтенсивними.
  2. Після ранкових пробіжок збільшується працездатність на весь день.
  3. Після ранкових пробіжок завжди гарний настрій і високий життєвий тонус
  4. Вранці більше сил, оскільки за ніч організм відпочив.

Однією з головних перепон для хто вирішив зміцнити своє здоров’я за допомогою ранкової пробіжки є вміння змусити себе прокидатися раніше. Починати бігати завжди важко, але якщо ви зможете побороти свої звички, то нагородою вам буде приплив сил і гарне самопочуття.

Василь, 41 рік

“Бігаю вже близько 10 років. Після пробіжки почуваю себе прекрасно. От умови навколо озера хотілось б тіршки покращити у деяких місцях”.

Пробіжки можуть бути небезпечні для тих, хто має хронічні захворювання. З обережністю варто ставитися до бігу людям із хворобами серця, судин і суглобів. Якщо ви сумніваєтеся, можна вам займатися бігом чи ні, обов’язково проконсультуйтеся у лікаря.

Михайло ДЕМКІВ

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]