НОВИНИ

Стадіон “Рух” підготували до матчів Першої ліги (ВІДЕО)

Стадіон "Рух" підготували до матчів Першої ліги (ВІДЕО)

ФК “Прикарпаття” гратиме у Першій лізі Чемпіонату України. Його готовність до відповідальних поєдинків обговорили в Івано-Франківській мерії. Насамперед, вжито низку заходів безпеки на стадіоні “РУХ”. Зокрема, встановлено додаткові камери візуального спостереження. Адже це буде новий рівень гри та поведінки вболівальників. Головний тренер Володимир Ковалюк наголошує : стадіон пройшов відповідну атестацію. І цілком готовий до нового футбольного сезону. Під час інтенсивних тренувань відповідної ігрової кондиції набула також Команда Рідного Краю.

Відеокамери, фан-сектор для ультрасів, кімната тимчасового перебування затриманих. Все це, безумовно, має сприяти правопорядку під час матчів. Попри це, як наголошує “Муніципальна варта”, ФК “Прикарпаття” надалі повинен подбати і про власний обслуговуючий персонал. Він має бути господарем на спортивній арені.

Квитки на домашні матчі “Прикарпаття” коштуватимуть 50 грн, абонемент – 600 грн. По “картці іванофранківця” на стадіон можна пройти безкоштовно.

Михайло Березень, Андрій Бойко, Новини на Вежі.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]