Стартує перший півфінал пісенного конкурсу Євробачення (ВІДЕО)

6-им номером виступатимуть наші земляки, гурт «Калуш Оркестра». А ось так зустрічали музикантів на церемонії відкриття конкурсу в Турині. Оваціями і вигуками “Слава Україні!”

Передбачає перемогу на Євробаченні “Калуша” і місцевий музикант Сергій Лозановський. Після війни він теж збирається брати участь у нацвідборі. І теж з автентичною піснею. Така музика, каже, ідентифікує нас як державу, і має неймовірну популярність у Європі. Тим паче така крута і запам»ятовуюча мелодія, як “Стефанія”…

До речі, погоджуються з цією думкою не лише букмекери, які ставлять на перемогу українців неймовірні 48 відсотків, а й світові музиканти. Так конкурентам “Калуша”, знаменитому гурту “Расмус”, який представляє Фінляндію, настільки сподобалася наша пісня, що вони її – перспівали.

У шанувальників “Калуша” є неймовірний шанс отримати знамениту рожеву панаму від майбутніх переможців Євробачення. До 14 травня на “Вежі” триває аукціон зіркових речей, а всі гроші від виторгу підуть на потреби ЗСУ.

Нині за панамку “Калуш Оркестра” вже готові віддати 800 гривень. Тож встигніть перебити ставку, бо після перемоги ціна за головний атрибут лідера Олега Псюка значно зросте.

Ольга Смага, Ярослав Лелет, Новини на Вежі

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *