НОВИНИ

Сучасні виклики та потреби підприємництва обговорили на Бізнес-форумі в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Сучасні виклики та потреби підприємництва обговорили на Бізнес-форумі в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Як досягнути успіху та набути лідерських навичок. Такими секретами зі студентами та практикуючими менеджерами фахівці поділилися на бізнес-форумі. Його назва – « Виклики та потреби бізнесу». Як створити власну справу, правильно складати бізнес-план та керувати взаємозв’язками з громадськістю. Цими азами поділилися підприємці Івано-Франківська та американський професор Барт Ткачик.

Хоч бізнес-освіта в Україні не на високому рівні, та все ж перспектива її опанувати досить велика. Особливо в Івано-Франківську, стверджує модератор бізнес – форуму Валентина Якубів. У Прикарпатському національному університеті вона викладає основи менеджменту. І вважає, проведення такої конференції сприятиме реалізації прогресивних ідеї молоді щодо розвитку місцевої економіки.

Як покращити економічні показники на великому підприємстві – про це хоче Оксана Бринецька. Каже, такий бізнес-форум навчить, як стати лідером у своїй справі.

Попри це на бізнес-форумі йшлося про можливість підвищення кваліфікації за кордоном. З можливістю отримати сертифікату, який матиме визнання не лише в Україні, але в Євросоюзі та США.

Віра Ковцун, Мирон Василик, новини на Вежі.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]