НОВИНИ

Символічним спаленням Дідуха завершилося свято Розколяди в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Символічним спаленням Дідуха завершилося свято Розколяди в Івано-Франківську  (ВІДЕО)

По святах. Масштабним сценічним дійством Розколяди завершилися Новоріччя та Різдво в Івано-Франківську. Майже півтисячі виступів на головній сцені міста, проведення кількох фестивалів, з поміж них відомий міжнародний “Коляда на Майзлях”, встановлення рекордів України серед трембітарів, з приготування баношу та виготовлення чималої кількості Вифлеємських зірок … Майже два місяці середмістя Івано-Франківська було епіцентром масових гулянь.

Святковий настрій в Івано-Франківську з”явився ще на початку грудня. Тоді урочисто відкрили новорічно-різдвяну ярмарку. На свято Андрія засяяла головна ялинка міста. Паралельно новорічні дійства відбувалися у мікрорайонах. Разом із мешканцями колядували запрошені гості з інших країн. А от фінальним акордом різдвяних святкувань Парад Маланок.

Традиційно цикл новорічно-різдвяних свят завершився на Водохреща символічним спалюванням Дідуха. Уже четвертий рік поспіль “очищає” місто від злих сил чинний міський голова Руслан Марцінків. А разом із димом “відправляє” Коляду на небо.

Оксана Семко, Ярослав Лелет, Новини на “Вежі”.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]