НОВИНИ

Телерадіокомпанія “Вежа” відзначила 20-тирічний ювілей (ВІДЕО)

Телерадіокомпанія "Вежа" відзначила 20-тирічний ювілей (ВІДЕО)

“Відрізняйся! “. У стилі рон-н-ролу відзначили 20 річчя телерадіокомпанії “Вежа”. В цей день слухачі змогли не лише почути улюблених радіоведучих, а й підглянути за їхньою творчою роботою. У день народження радіо “Вежа” на весь день “перебралося” в одну із мистецьких галерей міста.

Радіоведучі на новому місці не розгубилися. Святковий настрій створювали не лише своїми голосами, а й святковим рок-н-рольним образом. До святкового радіоефіру готувалися заздалегідь.

А яке свято без подарунків ? Серед слухачів радіо “Вежа” розігрували різноманітні призи – від елітних напоїв до закордонних подорожей та грошових сертифікатів. Меценати особисто завітали на святковий ефір.

Весь день працівники “Вежа” приймали привітання. Колишні працівники згадували свою роботу в телерадіокомпанії.

Привітати “Вежу” навідалися до імпровізованої радіостанції і танцівниці Авторської студії “Jam”. Танцювали самі і запальних рухів рок-н-ролу навчали всіх бажаючих.

Коли “Вежу” створили, їх ще не було на світі. Учасники гурту “Севентінс” – постійні слухачі радіоефіру. Адже віднедавна тут “крутяться” на ротації і їхні пісні. Спеціально до свята заспівали в прямому ефірі.

Оксана Семко, Ярослав Лелет, Новини на “Вежі”.

 

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]