Турбота про родину Героя. Програми підтримки, патріотичні та спортивні ініціативи (АУДІО)

Вольові, мужні, незламні. Війна забирає найкращих. Маємо завжди пам’ятати наших відважних воїнів і підтримувати рідних полеглих захисників.

«Івано-Франківську обласну спілку членів сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО» у 2017 році очолив Степан Чомко. Його син Ярослав пішов на війну добровольцем, служив в окремій медичній роті Національної Гвардії України. Фронтовий лікар, позивний «Білий Ангел» загинув, рятуючи життя побратимів. Батько Героя каже, що не кожен може швидко оговтатись від важкої втрати і робить все можливе, аби допомагати родинам воїнів. Які програми підтримки діють на Прикарпатті і про спортивні турніри пам’яті — в ефірі радіо «Вежа».

На «Ранкову пташку» завітали Степан Чомко, керівник ГО «Івано-Франківська обласна спілка членів сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО» та Андрій Данищук, керівник відокремленого підрозділу громадської спілки «Спортивний Комітет України» в Івано-Франківській області, радник міського голови Івано-Франківська з питань фізичної культури і спорту.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *