У Держреєстрі виборців нагадують про вчасну зміну місця голосування (ВІДЕО)

Уникнути черг і потратити 10 хвилин замість цілого дня. Іванофранківців просять не відкладати зі зміною місця голосування. Аби не повторити досвіду попередньої виборчої кампанії. Тоді черги охочих внести зміни у Держреєстр виборців в окремі дні назбирували до 6-ти сотень людей. Нині ця процедура спростилася. Від заявника потрібен лише паспорт.

Поки у коридорах міськради – порожньо. Жодних черг. За день у відділ ведення Державного реєстру виборців навідується до 10 людей. Загалом від початку виборчого процесу правом змінити місце голосування скористалися 98 громадян. У той час, як за попередню виборчу кампанію таких заяв тут нарахували понад 5 тисяч. Найбільшого ажіотажу чиновники очікують в останні тижні перед виборами. Відтак, радять, якщо й відкладати цю справу наостанок, варто принаймні запевнитись у наявності свого імені у списку виборців.

Проголосувати виборці можуть навіть закордом. Процедура зміни місця голосування – аналогічна. Варто лише вказати причину виїзду за межі країни. Відповідну заяву можна подати до середини липня. Відділ ведення Держреєстру виборців працює без вихідних. За винятком Дня Конституції.

Ірина Головенко, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *