НОВИНИ

У ГУНП в Івано-Франківській області нагадали про правила користування зброєю (ВІДЕО)

У ГУНП в Івано-Франківській області нагадали про правила користування зброєю (ВІДЕО)

Аби засіб захисту чи розваг не перетворився у знаряддя нападу… В Головному управлінні Нацполіції нагадали про правила зберігання і користування зброєю. Перша вимога, відзначають поліцейські, це – повноліття. І відповідний дозвіл від органів внутрішніх справ. Якщо ці етапи пройдено, варто подбати про правильне зберігання вогнепального «аксесуару». Мова про спеціальний сейф, в якому зброя має зберігатися в розрядженому і розібраному стані.

Пістолет – не пара вседозволеності. Стріляти у населених пунктах із вогнепальної та зброї самозахисту без відповідної на те причини – не можна, нагадують правоохоронці. За це передбачена кримінальна та адміністративна відповідальність. Винятком є стрільба у тирах чи на спеціальних стрільбищах. Або ж – на полюванні. Та й те – за наявності відповідних відстрілочних ліцензій.

Відкрито носити зброю мають право лише працівники правоохоронних органів. Проте і вони керуються чіткими правилами щодо її використання, каже інспектор тренінгового Центру ГУНП в області Андрій Гаврон. Прибуваючи на виклик, поліцейський має оцінити ситуацію, перш ніж вдаватися до радикальних дій.

Це, до прикладу, відбиття збройного опору, раптового нападу із застосуванням техніки чи інших засобів, припинення спроб заволодіти вогнепальною зброєю.

Ірина Головенко, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]