НОВИНИ

У Калуші горів Олефіновий завод ВАТ “Карпатнафтохім” (ВІДЕО)

У  Калуші горів Олефіновий завод  ВАТ  “Карпатнафтохім” (ВІДЕО)

Зловісна заграва у нічному небі Калуша проглядалася далеко на околицях міста. Через пошкодження труби у суботу ввечері відбулося факельне горіння пірогазу. Це – нафта, яка під високою температурою при обмеженому надходженні кисню перетворюється на етилен та пропілен. Площа загорання на хімзаводі становила близько 4 м.кв. висота – 15 метрів. Попри те, що на підприємстві на момент займання перебувало чимало працівників, ніхто не постраждав. Заводчани негайно перекрили подачу сировини. На пожежу прибуло близько 10 одиниць спецтехніки. Та понад сотню рятувальників ДСНС. Щоправда, приборкати вогонь вдалося не одразу. Чекали допоки вигорять залишки пірогазу.

Понад 12 годин пожежники охолоджували сусідні інженерні споруди , аби вогонь не поширився на інші корпуси. І лише недільного ранку полум’я вдалося погасити. Причину загорання з»ясовують. Правоохоронці розпочали кримінальне провадження.

Калуський «Карпатнафтохім» – важливий стратегічний об’єкт. один із найбільших хімічних заводів в Україні. Очевидно, що пожежа викликала неабиякий резонанс в соціальних мережах. Медики – заспокоюють. Забруднення повітря наразі немає .

Обставини пожежі на Олефіновому заводі з”ясовує слідчо-оперативна група. Результати розслідування обіцяють озвучити найближчим часом.

Михайло Березень, Мирон Василик, Новини на Вежі.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]