У Калуші знайшли тіло зниклого під час повені чоловіка (ВІДЕО)

Без прісної води, світла і газу… Травнева повінь залишила без благ цивілізації декілька районів Прикарпаття. Внаслідок руйнування газопроводу середнього тиску понад тисячу абонентів залишилися без газопостачання. Бурхлива вода пошкодила два мости місцевого значення – у Надвірнянському районі. А у сусідньому – Богородчанському – через негоду призупинили навчальний процес у школах. Загалом, кажуть рятувальники, постраждало понад півсотні населених пунктів. Наразі співробітники обласних управлінь ДСНС та Нацполіції надають допомогу населенню, що опинилося в епіцентрі повені.

Негода забрала одне життя. 62-річного жителя Калуша, якого змила бурхлива течія місцевої річки Млинівки, знайшли мертвим. За півкілометра від місця нещасного випадку.

Циклон, який приніс на Прикарпаття сильні зливи, прийшов із Балкан. І досі перебуває над Українськими Карпатами. Відтак, рятувальники просять громадян не нехтувати штормовими попередженнями. І не ризикувати життям – ні своїм, ні близьких.

Вирубка лісу та засмічені стічні канали і русла річок. Це – основні фактори, що призвели до паводків, кажуть в обласному Управлінні ДСНС. Наразі спостерігають спад рівня води. Втім, громадян просять надалі розчистити річки від побутового сміття. Аби ймовірна чергова негода не наробила більшого лиха.

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *