У Краєзнавчому музеї представили скульптурний проєкт “Відомі постаті України” (ВІДЕО)

Діячі культури, науки та спорту у скульптурах. З нагоди відзначення 29-ї річниці Всеукраїнського референдуму в Краєзнавчому музеї презентували скульптурний проєкт «Відомі постаті України». Його автор – столичний скульптор Данило Книшук. Представив на виставці 26 погрудь. Це скульптури знаних українських діячів, які своєю працею внесли вагомий внесок у розбудову України. Зокрема, священослужитель Любомир Гузар, композитор Мирослав Скорик, письменник Сергій Жадан.

Творець експозиції розповідає, хотів розкрити багатий внутрішній світ обдарованих і креативних людей. Через скульптурні образи. А ще – розвинути у глядачів почуття гідності та патріотизму.

Більшість фігур майстер створював у київській майстерні. А от на Прикарпатті робив бюсти Андрея Шептицького та Івана Франка. З постаттю Каменяра, каже митець, було працювати найважче. Проте найдовше ліпив скульптуру Любомира Гузара.

Майстер Данило Книшук родом з Києва. Однак тривалий час мешкав в Івано-Франківську та навчався в одному з місцевих вишів. Скульптурою займається близько двох десятиліть.

Ольга Цьома, Роксолана Бабій, Світозар Савчук, Новини на «Вежі»

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *