У МФК “Прикарпаття” – новий тренер Руслан Мостовий (ВІДЕО)

Нова ціль – новий наставник. Володимир Ковалюк більше не тренує «Команду рідного краю». Таке спільне рішення керівництва футбольного клубу та міської влади. У тренерському кріслі тепер – Руслан Мостовий – колишній гравець МФК «Прикарпаття».

Повноваження передав. Щоправда, лави футбольного клубу не покинув. Володимир Ковалюк залишився директором стадіону «Рух». Між тим, подякував гравцям за 4 роки співпраці. І дав останню настанову.

Найближча гра – уже із новим тренером – на «футболістів рідного краю» очікує 11 вересня. Це – другий тур Чемпіонату України з футболу. «Прикарпаття» зійдеться з «Оболонню». Втім, через «червону зону» – не в рідному Івано-Франківську, як планувалося. А на виїзді – у Києві. Між тим, попри зміну наставника, концепція клубу залишилася незмінною. У «Команді рідного краю» традиційно гратимуть лише місцеві футболісти.

Задля цього невдовзі у штаті футбольного клубу з’явиться ще одна посада – голова наглядової ради. Претендент на неї уже відомий. Це – івано-франківський підприємець Тарас Гурик. Він і займеться менеджментом команди.

Ірина Калинчук, Михайло Тімаков. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *