У мікрорайоні «Каскад» ремонтують один із найбільших дворів (ВІДЕО)

Сім разів відміряй – один раз відріж. За таким принципом працюють івано-франківські комунальники. У дворі на вулицях Миколайчука-Симоненка. Перш ніж розпочати тут ремонт, кілька разів зустрічалися із тутешніми мешканцями. Кажуть, врахували побажання кожного. І навіть залучили до обговорення експертів. Адже двір – чималий. Відтак, хотіли сповна використати цю особливість.

Відтак, усю територію двору комунальники умовно поділили на дві зони – «активну» і «пасивну». Таким чином, забезпечили комфортний відпочинок мешканців. Та відмежування від транспортної «метушні». Врахували й прохання господарів щодо заміни зношеної системи водовідведення. Адже територію двору регулярно затоплює після проливних дощів. Лише після цього підрядники взялися за зовнішній ремонт.

Об’єкт – чималий. Тому й часу на його благоустрій виділили із запасом – до кінця року. Із врахуванням примхливих погодних умов. Паралельно у цьому мікрорайоні ремонтують ще декілька інфраструктурних об’єктів.

Насамкінець двір на вулицях Миколайчука-Симоненка озеленять та «умеблюють». У мерії переконані, ця територія стане окрасою цілого мікрорайону.

Ірина Головенко, Геннадій Томнюк. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *