У Міжнародний день сім’ї в Івано-Франківську поділилися “секретами щастя” (ВІДЕО)

Як зберегти тепло сімейного вогнища? Іванофранківські багатодітні родини поділились з секретами щасливого сімейного життя. Їх слухали представники місцевого юнацтва. Творча зустріч відбулась в рамках Міжнародного дня сім’ї. Рецепт міцних та правильних стосунків перш за все залежить від взаєморозуміння та духовного єднання, стверджує священник УГКЦ Йосафат Бойко. Діти змалечку повинні усвідомити , хто такі батьки та як правильно будувати власну родину.

Любов, довіра та допомога… На таких ніби прости речах будується «здорова» сім’я, розповідає багатодітна мама Тетяна Лапка. Нині виховує 5-ро дітей. Переконана, щастя залежить від взаємоповаги між чоловіком та дружиною. Адже саме вони показують приклад своїм дітям на майбутнє.

Тема сім’ї і родинних стосунків завжди акульна, кажуть організатори. Відтак щороку стараються заохочувати якомога більше молоді та поширювати серед них християнські цінності.

Родина є джерелом любові, поваги, солідарності та прихильності один до одного. На цьому будується будь-яке цивілізоване суспільство. Раніше Всеукраїнська Рада Церков 2019 рік проголосила Роком сім’ї в Україні.

Віра Ковцун, Юрій Храбатин, Новини на Вежі.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *