У Прикарпатському клінічному онкоцентрі встановили сучасний томограф (ВІДЕО)

Незамінний у діагностиці онкозахворювань. У Прикарпатському онкологічному центрі встановили сучасний півторатесловий томограф японського виробництва. Перший в області на базі державного медзакладу. Його вартість – понад 40 мільйонів гривень. Про закупівлю нового обладнання та облаштування кабінету магнітно-резонансної томографії подбало керівництво ОДА.

Сучасний апарат дозволяє обстежити до 7-ми пацієнтів за день. Виявляти онкозахворювання, стадіювати його та оцінювати ефективність лікування. Досі усі ці функції в Онкоцентрі виконував старий томограф. Щоправда, його функціональність обмежена, порівняно з новим, відзначають фахівці. І хоча МРТ – не первинний метод дослідження, висока роздільна здатність обладнання допомагає виявити недугу на ранніх стадіях.

Такі послуги донедавна надавали лише приватні клініки. В Івано-Франківську та Калуші. Ексклюзивності відповідала і вартість, відзначають медики. Натомість у Прикарпатському онкоцентрі магнітно-резонансна томографія, запевняють, буде доступнішою в ціні. А для пацієнтів медзакладу взагалі – безкоштовною.

Після якісної діагностики – ефективне лікування. Нині керівництво області замислилося над закупівлею лінійного прискорювача для Прикарпаття. Його вартість – близько 100 мільйонів гривень. Наразі, кажуть, це найбільш сучасна і результативна методика лікування онкозахворювань.

Ірина Калинчук, Світозар Савчук. Новини на «Вежі».

————————————————————————–
Офіційна сторінка Facebook:


Сайт Телерадіокомпанії “ВЕЖА”:

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *