У середмісті Івано-Франківська лунає класична музика (ВІДЕО)

Скрипаль-віртуоз Павло Волощук грає на одній із площ Івано-Франківська. Кілька років тому музикант зі стажем залишив сцену Тернопільської філармонії. Відмовившись від закордонних гастролей, повернувся до рідного міста та тішить іванофранківців українською класикою. Музика лунає незалежно від погоди. Репертуар знайомий більшості.

Скрипка – королева музичних інструментів. Аби опанувати примхливий інструмент, потрібно потратити не один рік на навчання та репетиції. Зі своєю канадською улюбленицею Павло Волощук об”їхав пів світу. Каже, до скрипки, як і до жінки, треба мати підхід.

Класична музика в пошані іванофранківців. Серед поціновувачів творчості Павла Волощука – здебільшого жінки. Хоча є люди, яким не до вподоби вуличне заняття маестро. Незадоволені навіть викликали поліцію. Проте, фанати класики перемогли.

Скрипаль Павло Волощук вийшов на вулицю, аби люди змогли відчути різницю між так званим тимчасовим мистецтвом та вічною класикою. Музикант каже, до філармонії завітає не кожен. Завдяки скрипці Павла Волощука насолодитися мистецькими творами можна по дорозі на роботу або прогулюючись вулицями міста.

Оксана Семко, Світозар Савчук, Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *