НОВИНИ

У ЦМКЛ встановили сучасний мамограф (ВІДЕО)

У ЦМКЛ встановили сучасний мамограф  (ВІДЕО)

Ще одна можливість почати лікування вчасно. В івано-франківській Центральній клінічній лікарні з’явився сучасний апарат для рентгенівських обстежень молочних залоз – мамограф. Його медзаклад отримав безкоштовно. Від групи волонтерів з Італії. Адже став переможцем конкурсу, який ті оголосили для кількох міст України.

Мамографія – наразі єдиний правдивий метод ранньої діагностики онкозахворювань, відзначають лікарі. Це – обов’язкова процедура для жінок після 40-ка. Їм фахівці радять проходити її щонайменше – раз у рік. Навіть якщо скарг на самопочуття немає.

Для нового апарату у медзакладі довелося облаштували спеціальне приміщення – кабінет мамографії. Досі можливості обстежувати молочні залози пацієнток місцеві медики не мали. Відправляли їх в Онкодиспансер або ж у приватні клініки. І це, зізнаються, суттєво ускладнювало лікування. Особливість апарату – у високій роздільній здатності. Дозволяє виявити рак грудей ще на початкових стадіях, наголошують медики. А це у 95-ти відсотках випадків – шлях до цілковитого одужання.

У Центральній міській клінічній лікарні за свій персонал не хвилюються. Перш ніж приймати пацієнток, лікарі пройшли навчання. В Україні та закордоном. Мали змогу стажуватися, зокрема, в одній із приватних клінік Пакистану, що вважається передовою у напрямку мамографії.

Ірина Калинчук, Світозар Савчук. Новини на «Вежі».

————————————————————————–
Офіційна сторінка Facebook:


Сайт Телерадіокомпанії “ВЕЖА”:

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]