НОВИНИ

У весняному конкурсі “Міських Грантів” визначилися переможці (ВІДЕО)

У весняному конкурсі "Міських Грантів" визначилися  переможці (ВІДЕО)

Практичні проекти, які підвищать якість життя в Івано-Франківську . На весняному конкурсі «Міських Грантів» визначили “п”ятірку” переможців. Це – ювілейна 10-та хвиля конкурсу, яку оцінювало незалежне журі. Цього року на реалізацію власних проектів надійшло близько 20-ти заявок.

Загальна сума 5-тьох ідей, що будуть реалізовані у практичній площині, складає 80-ть тисяч гривень. Одним із найбільш перспективних вважається проект «Метод Кенгуру». Він допоможе матерям у лікарнях виходжувати передчасно народжених дітей, вага яких становить менше ніж 2 кілограми. Суть у фізичному контакті «шкіра до шкіри» новонародженого і матері. Авторка проекту Ганна Ленів каже, сама на собі випробувала такий метод. Тому впевнена у його 100 – відсоткових перевагах. На реалізацію такого програми потрібно понад 18-ть тисяч гривень.

Близько 20-тисяч гривень піде на створення в Івано-Франківську публічного музичного простору. Жителі міста матимуть змогу опанувати гру на різних інструментах. А також передаватимуть свої музичні навички творчій молоді.

Програму « Міські Гранти» започаткувала платформа «Тепле Місто» 4 роки тому. Із середини квітня можна пропонувати власні ідеї для наступної конкурсної хвилі.

Віра Ковцун, Юрій Храбатин, Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]