Учасники Школи лідерського росту «Я можу…» отримали сертифікати (ВІДЕО)

Ті, що не змарнували літні канікули. І навіть зуміли опанувати ази професії до душі. Сертифікованими за парти сядуть близько сотні юних іванофранківців. Це – випускники Школи лідерського росту «Я можу…». Її започаткувала міська Служба у справах дітей. Аби підтримати, насамперед, тих, хто перебуває у складних життєвих обставинах.

З нагоди завершення проекту учасники зі своїми батьками та наставниками зібралися у Палаці Потоцьких. Після отримання своїх перших документів про здобуття фаху, спільно переглянули мультфільм. Та захоплено спостерігали за показовим тренуванням кінологів. Від професійної роботи чотирилапого «поліцейського» не відводить очей 11-літній Марко. Адже ця справа йому близька. Упродовж 5-ти тижнів він «стажувався» у кінологічній службі Нацполіції. Та уже завів собі тут вірних друзів. Між тим, зізнається юнак, проект допоміг йому подолати страх перед собаками.

Гордий результатом своєї практики у крафтовій майстерні і 14-літній Денис. Дружня команда юнаків під керівництвом соцпрацівників «Карітасу» працювала над великою фоторамкою. Вона прикрасила Вічевий Майдан у День Незалежності. В рамках благодійної акції «Фото для друга» організаторам вдалося зібрати матеріальну допомогу на лікування хворої дитини. Понад 6 тисяч гривень.

Учасники проекту запевняють, це – одні із найцікавіших літніх канікул у житті. Якщо буде нагода, через рік охоче їх повторять. Між тим, у профільній Службі уже замислюються, як урізноманітнити наступну Школу лідерського росту.

Ірина Головенко, Світозар Савчук. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *