В Апеляційному суді підсумували результати минулорічної діяльності (ВІДЕО)

В Івано-Франківському апеляційному суді відзвітували про здійснення судочинства у минулому році. Відтак, розглянуто близько семи тисяч судових справ та матеріалів. У порівнянні з 2018-м, це менше, відзначають представники Феміди. Чого не скажеш про загальні суди області.

За останній рік збільшилася кількість осіб, які керують автомобілем у стані наркотичного сп’яніння. Як стверджують у суді, це, як правило, люди до 25 років. Апеляційний суд має кадрову проблему. Нестача працівників правосуддя негативно впливає на внутрішню роботу. нестача кадрів. Голова Апеляційного суду Богдан Гриновецький стверджує, навантаження на одного суддю – надмірне.

В Апеляційному суді вважають, судова реформа не вирішує головного – кадрового забезпечення. Також проблематичним є тримання осіб під вартою. Тут вони перебувають від пів року до двох. За цей час одні судді йдуть у відставку, інші приходять на роботу. І справу доводиться розглядати повторно.

Торік у рамках профільного проекту “U-Report” фахівці дослідили якість надання послуг в Івано-Франківському апеляційному суді. Результат – 4 бали із п’яти можливих. Таку високу оцінку судочинці отримали за повноту та прозоре інформування. А також – за зручність і комфортне перебування у залі суду.

Михайло Березень, Роксолана Бабій, Ярослав Лелет, Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *