В Івано-Франіквській мерії нагородили переможців «Бюджету участі» (ВІДЕО)

Висловили ідеї. Та отримали кошти на їх реалізацію. Цього року «Бюджет участі» зібрав близько півтори сотні проектів. Різної тематики та масштабу. Участь у голосуванні за них взяли 25 тисяч іванофранківців. Найбільше за три роки існування програми.

Через це програли деякі суспільно важливі проекти, відзначають у мерії. Відтак, наступного року їх розділятимуть на категорії. А поки 2,5 мільйони гривень, які виділили на цільову програму, розділили між переможцями. «Малий вклад у велику історію» отримав можливість зробити місцевий активіст Вадим Маковійчук. Його одноіменний проект покликаний реставрувати старовинні двері. За прикладом відомої в Івано-Франківську ініціативи Марії Козакевич – «Франківськ, який треба зберегти».

Інклюзивний дитячий майданчик невдовзі з’явиться на подвір’ї Церкви Матері Божої Неустанної Помочі. При парафії діє спільнота «Віра і світло», де займаються діти з особливими потребами. Початок їй, розповідає настоятель Андрій Цікало, два роки тому також дав «Бюджет участі». Нинішній проект – це своєрідне продовження.

Цього року вперше до програми змогли долучитися приміські села. Один із чотирьох таких проектів – із села Хриплин – отримав фінансування. Переможці «Бюджету участі» не проходитимуть через систему «Прозоро», кажуть міські чиновники. Учасники матимуть можливість самостійно обрати собі підрядників. А наступного року міська влада має намір збільшити фінансування програми ще на мільйон гривень.

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *