В Івано-Франківська буде ще одне місто-побратим – з Індії (ВІДЕО)

Із країни контрастів – на Прикарпаття. Невдовзі Івано-Франківськ матиме ще одне місто-побратима. З Індії. Таке партнерство уже схвалили у посольстві. А індійська делегація у День міста відвідала майбутнього «партнера». Між тим, в управлінні економічного та інтеграційного розвитку відзначають, Івано-Франківськ має вигідне географічне розташування. Він є центром Європи. А тому тут сходяться різні культурні течії. У «серці» Прикарпаття проживають представники різних національностей. У тому числі – чимало індусів. Це, в основному, студенти місцевих вузів. До того ж, запевняють посадовці, культури обидвох країн не такі далекі, як здається на перший погляд.

Індус Раджи разом із дружиною уже 12 років живе в Україні. Два із них – в Івано-Франківську. Каже, це місто для них тепер – як своє. А тому хотілося поділитися із ним найсокровеннішим – рідною культурою. Так виникла ідея створити тут індійський культурний осередок.

Співпрацю з Індією міська влада має намір спроектувати, у першу чергу, на освіту. Адже лише в Івано-Франківському медуніверситеті навчається близько півтисячі індійських громадян.

Ірина Головенко, Андрій Бойко. Новини на «Вежі».

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *