НОВИНИ

В Івано-Франківській мерії підбили підсумки капітального будівництва (ВІДЕО)

В Івано-Франківській мерії  підбили підсумки капітального будівництва (ВІДЕО)

Понад 290 мільйонів гривень. Саме на таку суму торік в Івано-Франківську набудували і наремонтували. Сумарний результат озвучило міське Управління капітального будівництва. Тут наголошують, найбільше «соків» із міської казки витягнули заклади освіти і транспортна інфраструктура – а саме Галицький міст і дороги.

Решту коштів виділила облрада та екологічний фонд. Таким чином під завісу року в УКБ нарахували понад півсотні завершених господарських об’єктів. Інші, кажуть, доводитимуть до ладу уже в поточному. Було б лише з ким працювати. А з цим, зізнаються чиновники, є проблеми.

Між тим, уже за кілька місяців, запевняють у профільному управлінні, завершиться історичне будівництво – з’єднання Північного і Південного бульварів. Відповідний тендер УКБ провело на початку квітня 2017-го. Хоча проект розробили ще понад 10 років тому. Наразі на вулиці встановлюють електроопори для майбутньої тролейбусної лінії. Магістраль «Північ-Південь», відповідно до генплану, стане завершальною ланкою на шляху сполучення великих вулиць – Галицької та Гетьмана Мазепи.

Михайло Березень, Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]