В Івано-Франківській мерії підсумували наслідки негоди (ВІДЕО)

Нещодавня негода випробувала на готовність івано-франківські комунальні служби. Зірвані дахи будинків, повалені дерева, аварії на лініях електропередач. Це – лише частина усіх запитів, що надійшли до служби оперативного реагування. Від містян.

Допомогти чимось в даному випадку раді були б в управлінні з питань надзвичайних ситуацій. Тут запевняють, від початку тижня профільні служби працюють у посиленому режимі. Проте будматеріалом для ліквідації завданих буревієм збитків не запаслися.

З 5-ї ранку вулиці міста після негоди розчищали співробітники Міської аварійно-рятувальної служби. До стихії, запевняють, підготувалися. Зокрема, закупили паливно-мастильні матеріали. Натомість жителі міста, вважають, попередження синоптиків проігнорували.

Не витримали поривів вітру і дорожні знаки та вказівники. У мерії засумнівалися у якості матеріалу, з якого виготовлені дороговказувачі.

Від дощу та вітру постраждав мурал на вулиці Гетьмана Мазепи. Майже весь стінопис на ранок містяни виявили… на тротуарі. Осипалися й фасади деяких новобудов. У комунальному Департаменті відзначають, де тонке, там і рветься.

Негода випробувала на міцність також співпрацю Івано-Франківська із приєднаними тергромадами. Зокрема, у напрямку роботи «Міськсвітла».

Оперативність бажає бути кращою, відзначають у мерії. Розглядати такі питання на другий день після негоди, вважають, запізно.

Ірина Калинчук, Геннадій Томнюк. Новини на «Вежі».

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *