В Івано-Франківській мерії розповіли, який буде бюджет міста у 2020 році (ВІДЕО)

2 мільярди 600 мільйонів гривень. Такий розмір складе бюджет Івано-Франківська в наступному році. З новим кошторисом міста уже ознайомився виконавчий комітет і передав на розгляд сесії міськради. Міські економісти сподіваються на перерахування освітянської та медичної субвенції. Позаяк до міста приєднано низку сільських територій, то очевидним є і вилучення реверсної субвенції. Делеговані повноваження поступово перекладаються на місцеві бюджети. Додаткове навантаження на міську казну спричинить оплата комунальних послуг у закладах освіти. А ще утримання комунального транспорту — , зокрема, пільговий проїзд. Тому для міської влади ключовим буде стабілізація бюджетних доходів.

Загалом в новому році 43 відсотки бюджетних коштів спрямують на освіту , майже 10 відсотків – капітальне будівництво та реконструкцію, 9 відсотків на комунальне господарство. Вцілому, бюджет розвитку міста складе 330 млн грн.

За попередніми підрахунками, у 2020 році на виплати зарплати освітянам вже не вистачає понад 70 мільйонів гривень. Додатково 110 мільйонів потребуватиме медична галузь.

Попри проблематичність нового міського бюджету Івано-Франківська мерія орієнтується на продовження раніше визначених пріоритетів. Це – будівництво садочків, ремонт доріг, благоустрій скверів та парків, наголосив Руслан Марцінків. Тому місто надалі активно залучатиме кредитні кошти та грантові проєкти.

Михайло Березень, Світозар Савчук, Новини на Вежі.

————————————————————————–
Офіційна сторінка Facebook:


Сайт Телерадіокомпанії “ВЕЖА”:

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *