В Івано-франківському аеропорту готові допомогти пасажирам із симптомами коронавірусу (ВІДЕО)

Загрозливий вірус. Івано-Франківський аеропорт готовий до надзвичайної ситуації, яка може виникнути під час прильоту пасажирів із симптомами коронавірусу. Нині налагоджена відповідна співпраця між персоналами міського летовища та обласного Лабораторного центру.

Випадків захворювання на китайський коронавірус в Україні не зареєстровано, констатують медики. Однак радять, як розпізнати смертельне захворювання. Особливість його протікання – ураження нижньої частини легень. До речі, температура тіла в цьому випадку не є показником.

Як наслідок, у хворого набрякає мозок, з’являються судоми. Тому людина раптово падає на землю, як на відео у китайських містах.

Щодо захворювання на ГРВІ загалом, то на Прикарпатті наразі карантин оголошено лише в одній калуській школі. В інших навчальних закладах епідемічний поріг не перевищено. Медики стверджують, в порівнянні з минулим роком, нині на грип та простуду хворіють менше людей. Відтак закликають уникати масових заходів, а при перших ознаках захворювання звертатися до лікарів.

Оксана Семко, Світозар Савчук, Новини на “Вежі”.

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *