В Івано-Франківську благодійники провели 4-й “Вечір Добра” на підтримку “Дому Сірка” (ВІДЕО)

Четвертий благодійний “Вечір добра” на підтримку “Дому Сірка”. Акція для тих, кому не байдужа доля безпритульних тварин. Мета – зібрати кошти на нові вольєри для собак, що перебувають у притулку, розповідають організатори. Для цього організували насичену розважальну програму. Для гостей виступили навіть самі чотирилапі.

Нині у “Домі Сірка” – близько шести сотень тварин. Проте умови їхнього перебування там бажають кращого, стверджують волонтери. Через зношеність заміни потребують 40 вольєрів. Крім того, необхідно облаштувати у притулку систему дезінфекції. Та елементарно – змонтувати освітлення.

На “Вечір Добра” іванофранківці завітали разом зі своїми домашніми улюбленцями. Серед них – чимало волонтерів. Тих, хто періодично допомагає притулкам, готує їжу для собак. А також ті, хто свого часу подарував дах над головою бездомним цуцикам.

Головною подією вечора був аукціон. Гості змогли придбати унікальні речі з особистих колекцій відомих іванофранківців. Наприклад, картини, сувеніри, антикваріат чи книги. Так вдалося зібрати більше п’ятдесяти тисяч гривень.

Михайло Березень, Роксолана Бабій, Геннадій Томнюк, Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *