НОВИНИ

В Івано-Франківську благодійники провели 4-й “Вечір Добра” на підтримку “Дому Сірка” (ВІДЕО)

В Івано-Франківську  благодійники провели 4-й "Вечір Добра" на підтримку "Дому Сірка"  (ВІДЕО)

Четвертий благодійний “Вечір добра” на підтримку “Дому Сірка”. Акція для тих, кому не байдужа доля безпритульних тварин. Мета – зібрати кошти на нові вольєри для собак, що перебувають у притулку, розповідають організатори. Для цього організували насичену розважальну програму. Для гостей виступили навіть самі чотирилапі.

Нині у “Домі Сірка” – близько шести сотень тварин. Проте умови їхнього перебування там бажають кращого, стверджують волонтери. Через зношеність заміни потребують 40 вольєрів. Крім того, необхідно облаштувати у притулку систему дезінфекції. Та елементарно – змонтувати освітлення.

На “Вечір Добра” іванофранківці завітали разом зі своїми домашніми улюбленцями. Серед них – чимало волонтерів. Тих, хто періодично допомагає притулкам, готує їжу для собак. А також ті, хто свого часу подарував дах над головою бездомним цуцикам.

Головною подією вечора був аукціон. Гості змогли придбати унікальні речі з особистих колекцій відомих іванофранківців. Наприклад, картини, сувеніри, антикваріат чи книги. Так вдалося зібрати більше п’ятдесяти тисяч гривень.

Михайло Березень, Роксолана Бабій, Геннадій Томнюк, Новини на “Вежі”.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]