НОВИНИ

В Івано-Франківську медикам не вистачає протидифтерійної сироватки (ВІДЕО)

В Івано-Франківську медикам не вистачає протидифтерійної сироватки (ВІДЕО)

В міському управлінні охорони здоров’я відзвітували про епідемічну ситуацію з інфекційних хвороб. Зокрема, наводилися відомості про захворювання на дифтерію. Це – гостре інфекційне захворювання, яке передається повітряно-крапельним шляхом. Відсутність щеплення чи невчасне його виявлення може спричинити до летальних випадків, наголошують медики. Нині в Україні зареєстровано 20 випадків хвороби.

Симптоми дифтерії виражаються незначними болями в горлі, температурою, сіро-білим нальотом на мигдаликах та набряком. Та головне, кажуть медики, хвороба дає ускладнення на життєво важливі органи – серце та нирки. Аби вакцини вистачилило усім – профільне управління домовилося про перерозподіл з районними лікарнями. Відтак наступного тижня до міста надійде ще 1300 доз.

Наразі в Івано-Франківську є близько шестисот доз вакцини. В Департаменті охорони здоров’я запевняють, у Києві уже зарезервовано понад 50 тисяч доз протидифтерійної сироватки та правцю для Прикарпаття. Вони повинні надійти на початку листопада. Відтак медики закликають звернутися до своїх сімейних лікарів та запланувати дату щеплення.

Віра Ковцун, Ярослав Лелет. Новини на Вежі.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]