НОВИНИ

В Івано-Франківську нагородили кращих спортсменів та тренерів Прикарпаття (ВІДЕО)

В Івано-Франківську нагородили кращих  спортсменів та тренерів Прикарпаття (ВІДЕО)

Нестримність, швидкість та спритність. Спортивно-мистецьке свято “НІКА” відбулося в Івано-Франківську. Вже 16 рік поспіль кращі спортсмени Прикарпаття отримали відзнаки давньогрецької “богині перемоги і звитяги”. За найвищі досягнення у розвитку фізичної культури і спорту. Цього року кращих визначали у 13-ти номінаціях.

Михайло Гавриляк у легкій атлетиці вже 9 років. Торік на Чемпіонаті світу став бронзовим призером серед юніорів. Каже, такій нагороді, як “Ніка “, дуже радий. Адже це стимулює більше працювати над собою. У майбутньому чемпіон мріє взяти участь у турнірах світового рівня.

Здобутки кожного спортсмена значною мірою залежать від тренера. Так вважає Гіві Джапарідзе. Понад 20 років він тренує вихованців Галицької ДЮСШа. Нині удостоївся відзнаки “Кращий тренер”. Каже, до перемоги здатний прийти той, хто до цього психологічно готовий.

Торік прикарпатські спортсменом здобули понад 700 нагород різного ґатунку. Вони відзначилися на змаганнях світового, континентального та всеукраїнського рівня. Із цих нагород 40 відсотків – “золоті” медалі.

Віра Ковцун, Михайло Тімаков, Новина на “Вежі”.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]