В Івано-Франківську нагородили переможців “бюджету участі” (ВІДЕО)

Рекордний “бюджет участі” … Вони розробляли проекти, закликАли до інтеактивного голосування і, нарешті, отримали кошти на практичне втілення ідей. В Івано-Франківську нагородили переможців цьогорічного “бюджету участі”. На конкурс було подано 130 соціально-побутових проектів. Це – 8 великих вартістю до 300 тисяч гривень та 30 малих – до 100 тисяч відповідно. У мерії кажуть, наступного року планують удосконалити механізм розподілу “бюджету участі”.

Актова зала 13-го ліцею невдовзі дочекається нової сцени. За даний проект віддали свої голоси понад 7 сотень іванофранківців. Координатори проекту кажуть, отримані 100 тисяч гривень для потреб школи – це спільна заслуга дирекції, вчителів та батьків. До речі, вони уже вдруге скористалися “бюджетом участі”. Торік за його кошти в ліцеї № 13 придбали мультимедійне обладнання для класу української мови та літератури.

Завдяки “бюджету участі” на вулиці Шевченка з”явиться ще одна креативна локація. Це – Культурно-мистецький простір “Апостроф”. Тут мають намір облаштувати сцену, де творчі люди зможуть втілювати свої креативні ідеї. На зведення конструкції, закупівлю акустичної системи, екран та проектор заплановано витратити майже 300 тисяч гривень.

10-а школа виграла проект заміни санвузлів. Розробники ідеї запевняють, такої критичної ситуації немає в жодному навчальному закладі. Батьки школярів активно підтримали даний проект. Відтак наступна сантехнічна модернізація в школі обійдеться в 300 тисяч гривень.

Загальна сума цьогорічного “бюджету участі” – 5 мільйонів гривень. Загалом, за всі проекти іванофранківці віддали 43 тисячі голосів. Це – рекорд чотирирічного існування програми.

Оксана Семко, Мирон Василик, Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *