В Івано-Франківську – напружена ситуація із COVID-захворюваністю (ВІДЕО)

Захворюваність на COVID-19 на Прикарпатті зростає. За попередню добу – 172 «позитивні» результати. В Івано-Франківській МТГ виявлено 57 хворих. Між тим, збільшується кількість госпіталізованих до міських лікарень. Більшість пацієнти потрапляють у важкому стані та є киснезалежними.

Поступово у міських лікарнях розгортають додаткові ліжко-місця. Якщо темпи захворюваності зростатимуть, пояснюють у профільному управлінні, міський перинатальний центр теж прийматиме COVID-пацієнтів. Спостерігається зростання смертності серед хворих на коронавірус. Протягом попередньої доби на Івано-Франківщині зафіксували дев’ять летальних випадків.

Збільшилася захворюваність серед дітей. Раніше юними пацієнтами опікувалася міська дитяча лікарня. Проте нині вона немає “ковідного” пакета. Відтак, зараз дітей лікують тільки в обласній клінічній інфекційній лікарні.

Задля попередження захворюваності на COVID та сезонні хвороби, з понеділка школи Івано-Франківської громади – на канікулах. Це – на тиждень раніше за планові.

Роксолана Бабій, Геннадій Томнюк, Новини на «Вежі»

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *