В Івано-Франківську “Новий театр” презентував чергову прем’єру (ВІДЕО)

Сезон прем”єр. “Новий театр” знову запрошує глядачів на виставу. Це – постановка “Полігон або Бубновий ельф”. Її сюжет розгортається у наші дні. І зовсім поруч. Можливо, за стіною вашої квартири, каже режисер-постановник Тарас Бенюк. Можливо, саме завдяки “Полігону” глядач зможе дізнатися, як, куди й чому раптом зникли ті приємні молоді люди, котрих ви щоденно бачили у під’їзді. І котрим ви казали: “Добрий день”.

Головна героїня – молода, вольова жінка. Здавалалося б, Марта має все, про що може мріяти жінка. Але це не так.

“Новий театр” тривалий час співпрацює із прикарпатським письменником Володимиром Єшкілєвим. П”єса “Полігон” була написана спеціально для репертуару “Театру”. Знаний письменник розповідає, для нього це також новий творчий досвід – спроба пера в драматургії.

В анонсі до вистави наголошується : “Ви направду переконані, що домашній затишок захистить вас від штормів та буревіїв реальності? Ви впевнені, що ваш чоловік, або ж ваша дружина не притягнуть з свого офісу просто до спальні якоїсь чортівні, що може зламати життя і вам і всім ближнім? Якщо так, то вам варто подивитися п’єсу Володимира Єшкілєва “Полігон”.

Полігон або Бубновий ельф” – це вже друга прем”єра “Нового театру” за останній місяць. Із нею актори мають намір гастролювати у найбільших містах України.

Оксана Семко, Світозар Савчук, Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *