В Івано-Франківську підготували святкову програму відзначення Дня Незалежності України (ВІДЕО)

Офіційні урочистості з нагоди Дня Державного Прапора і Дня Незалежності супроводжуватимуть понад чотири десятки різноманітних акцій. Їх організовують профільні департаменти виконавчого комітету Івано-Франківської міськради. Культурно-мистецьку програму чиновники обіцяють реалізувати не лише на відкритих публічних майданчиках в середмісті. Святкові заходи відбуватимуться у міських домах культури, бібліотеках, щойно відремонтованих дворах.

Окрім творчих звітів колективів художньої самодіяльності іванофранквці та гості міста зможуть споглядати за цікавими спортивними поєдинками і святковими турнірами. Їх старти відбудуться під патронатом профільного деператменту і відповідних спортивних федерацій.

З нагоди свята міська влада подбала і про дитяче дозвілля. Зокрема, у Палаці Потоцьких відкриють дитяче містечко під назвою “Ми -діти твої, Україно”. А на літній естраді в центральному Парку відпочинку розпочнеться розважальна програма “Острів дитинства”. Там буде пісочна анімація, паперове шоу і квести для дітей.

Михайло Березень, Світозар Савчук, Новини на Вежі.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *