НОВИНИ

В Івано-Франківську підготували святкову програму відзначення Дня Незалежності України (ВІДЕО)

В Івано-Франківську підготували  святкову програму відзначення Дня Незалежності України (ВІДЕО)

Офіційні урочистості з нагоди Дня Державного Прапора і Дня Незалежності супроводжуватимуть понад чотири десятки різноманітних акцій. Їх організовують профільні департаменти виконавчого комітету Івано-Франківської міськради. Культурно-мистецьку програму чиновники обіцяють реалізувати не лише на відкритих публічних майданчиках в середмісті. Святкові заходи відбуватимуться у міських домах культури, бібліотеках, щойно відремонтованих дворах.

Окрім творчих звітів колективів художньої самодіяльності іванофранквці та гості міста зможуть споглядати за цікавими спортивними поєдинками і святковими турнірами. Їх старти відбудуться під патронатом профільного деператменту і відповідних спортивних федерацій.

З нагоди свята міська влада подбала і про дитяче дозвілля. Зокрема, у Палаці Потоцьких відкриють дитяче містечко під назвою “Ми -діти твої, Україно”. А на літній естраді в центральному Парку відпочинку розпочнеться розважальна програма “Острів дитинства”. Там буде пісочна анімація, паперове шоу і квести для дітей.

Михайло Березень, Світозар Савчук, Новини на Вежі.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]