В Івано-Франківську презентували документальний фільм “Малевич” (ВІДЕО)

Його творчість визначила розвиток мистецтва на 100 років вперед. “Чорний квадрат” донині викликає багато суперечливих дискусій серед мистецтвознавців. В Івано-Франківську презентували документальний повнометражний фільм “Малевич”. Режисер стрічки – Володимир Луцький.

Фільм присвячений 140-річчю з дня народження Казимира Малевича. Стрічка концентрує увагу глядача саме на українській складовій його творчості. Адже основна мета проекту – дослідження українського походження художника. Під час зйомок було точно встановлене місце народження Малевича. Це столиця України – Київ.

У ході вивчення творчості Казимира Малевича було розкадровано оригінали сценарію. Його художник мав намір реалізувати разом зі своїм колегою режисером-авангардистом – Гансом Ріхтером. І саме в стрічці “Малевич”, яка нині дійшла д широкого загалу , ці кадри візуалізовано.

У фільмі брали участь експерти з України, Білорусі, Польщі, Нідерландів, Франції та Ізраїлю. Кожен розповів про певну частину життя та творчості художника. Саме це дозволило творцям стрічки реалізувати унікальний продукт. Він дозволяє глядачам поринути у світ раніше незнаної, глибокої та багатогранної історії видатного митця.

Роксолана Белей, Юрій Храбатин, Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *