В Івано-Франківську презентували історію Українського скаутського руху (ВІДЕО)

Книга не лише про історію скаутського руху в Україні. А й детальна розповідь про діяльність осередків «Пласту» у світі. “Пласт: Унікальна Історія Українського Скаутського Руху” – це видання Ореста Субтельного. Канадський дослідник теж був ветераном скаутського руху. З-під його пера у Торонто раніше вийшов друком підручник «Україна. Історія».

Книга видана англійською мовою. В українському перекладі до читачів вона прийшла наприкінці минулого року. Книга написана в діаспорі, де Орест Субтельний разом із друзями-пластунами збирали матеріали. Кілька розділів написані у співавторстві.

Монографія знадобиться тим, хто цікавиться поширенням «Пласту» не лише в Україні, а й в світі. Зокрема, у США, Канаді, Бразилії та в інших зарубіжних українських діаспорах. Досі таких грунтовних досліджень не проводив жоден науковець. Серед розділів про Україну – розповідь про відродження «Пласту» на вітчизняних теренах. Василь Іваночко – один з тих, хто відновлював скаутську організацію на Прикарпатті.

“Пластова” історія є даниною пам’яті про Ореста Субтельного, як активного дослідника періоду заснування та відродження національного скаутського руху.

Роксолана Бабій, Ярослав Лелет, Новини на «Вежі»

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *