В Івано-Франківську презентували книгу «Бої на Карпатській Україні» (ВІДЕО)

Визначні військово-політичні діячі, героїчне збройне протистояння, жорстока окупація… Книгу спогадів Сергія Єфреміва «Бої на Карпатській Україні» презентували в Івано-Франківську. Видання побачило світ з нагоди 80 річниці національно-визвольної боротьби на Закарпатті.

Сергій Єфремів – колишній міністр оборони Карпатської України. У книзі з перших вуст розповідає про реалії боротьби та особливості державотворення на “Срібній землі”. Описує бої карпатських січовиків проти угорських окупаційних військ. Також він особисто мав зустрічі і телефонні розмови з найвищими представниками тогочасної держави. І про це теж пише у своїх спогадах. Попри це автор демонструє витяги з європейської преси. Чимало її представників перебували в Карпатській Україні, як міжнародні спостерігачі.

Книжка спогадів стала 13 – тою у документальній серії «Звитяжці». Це – системне висвітлення нацонально-визвольних змагань українського народу упродовж 20 століття. Загалом планується випуск двох десятків документально-публіцистичних книг.

Роксолана Белей, Юрій Храбатин, Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *