В Івано-Франківську презентували новий підручник “Література та інклюзія” (ВІДЕО)

Світ побачив посібник для студентів і педагогів “Література та інклюзія”. Його автори – місцева письменниця Ольга Деркачова та кандидатка філологічних наук Соломія Ушневич. Саме ця книга – перший в Україні підручник, присвячений темі інклюзії. Як процесові реального включення осіб з інвалідністю в активне суспільне життя.

У книзі подаються приклади дитячих, підліткових та дорослих творів про інклюзію.Завдяки такому підручникові її авторки мають намір популяризувати тексти про людей з інвалідністю. Аби вони мали право на освіту рівноцінно з усіма учасниками навчального процесу. Філологиня Соломія Ушневич переконує, толерантність має формуватися саме з дитинства. І книги можуть в цьому допомогти.

Для педагогів у підручнику є “Методичний навігатор”.Тут систематизовано новітні методики роботи з літературним твором. Цей розділ допоможе вчителям відшукати нові підходи аналізу текстів із сучасними “гаджетизованими” дітьми. Для Ольги Деркачової та Соломії Ушневич – це четвертий спільний проект. Вважають, “Література та інклюзія” є стартом для великих досліджень інклюзивної освіти.

Ольга Цьома, Роксолана Бабій, Ярослав Лелет, Новини на “Вежі”

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *