НОВИНИ

В Івано-Франківську презентували новий спортивний рух “JuniorZ” (ВІДЕО)

В Івано-Франківську презентували новий спортивний рух "JuniorZ" (ВІДЕО)

Фізична культура – по-сучасному. В Івано-Франківську презентували проект JuniorZ . Його ініціатор – відомий український шоумен та телеведучий Олександр Педан. Він переконаний, активний рух здатен кардинально змінити уявлення і підхід до звичних, часто непродуктивних уроків фізкультури. Адже нинішні школярі надають перевагу смартфонам, а не спорту. Відтак викладачам фізичного виховання JuniorZ пропонує цикл семінарів щодо проведення змістовних розважально- ігрових занять.

Проект JuniorZ покликаний не лише зацікавити школярів фізкультурою, а й відкрити для них нові види спорту. Відтак в рамках співпраці міський голова Руслан Марцінків та Олександр Педан підписали меморандум. Він передбачає, що для міських освітніх закладів придбають необхідний спортінвентар та запровадять шкільні ліги.

Водночас Івано-Франківська мерія оголосила премію “Кращому вчителю фізкультури”. Переможець отримає 20 тисяч гривень. Умови конкурсу поки що узгоджуються. Проте основною вимогою буде інтеграція у навчально-виховний процес нових видів спорту.

Михайло Березень, Мирон Василик, Новини на Вежі.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]