В Івано-Франківську презентували трилогію театральних вистав “Драма-Діти-Терапія” (ВІДЕО)

Те, про що дорослі воліють мовчати, діти заговорили на загал. Неблагополучне дитинство, пошук власного життєвого шляху та суспільне несприйняття. А ще – сімейні конфлікти і розлучення батьків. Усе це – реальні історії з життя сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах. І ці невигадані оповіді лягли в основу театральних постановок та фільму. В рамках проекту «Драма-Діти-Терапія: трилогія зцілення». І хоч у головних ролях тут – діти, адресат їхнього послання все ж – дорослі.

Роботу над втіленням задуму творча група почала 5 місяців тому. Перед собою поставила завдання – спільно підготувати три вистави і фільм. Так задіяли до творчого ремесла дітей, які потребують уваги суспільства. З тих пір – репетиції, психологічні тренінги, творчі майстер-класи. Учасниками проекту стали вихованці театральної студії «ЖИВБУВПЕС» та Центру психологічної допомоги дітям «Серденько».

Не лише театральною грою, а й художнім мистецтвом учасників проекту захопив сценограф Ярема Стецик. Адже надумав малювати декорації до вистав спільно з дітьми.

Ефект від драмотерапії помітили усі – як учасники, так і організатори. Кажуть – діти стали відкритіші та дисциплінованіші. Нині автори ідеї задумалися над тим, аби продовжити заняття з дітьми. Уже за межами проекту.

Між тим, 20 червня відбудеться перша прем’єра. Учасники проекту вийдуть на сцену із казкою-мюзиклом «Планета радості». Далі піднімуть серйозніші теми – у виставах «Вороги» і «Вам треба розлучитись». А підсумують свою співпрацю показом фільму «Янгол у пітьмі».

Ірина Калинчук, Геннадій Томнюк. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *