В Івано-Франківську презентували видання «Золота сотня» (ВІДЕО)

«Достойні люди і найкращі бренди». Журналісти одного з інформаційних видань презентували журнал «Золота сотня Івано-Франківська». Тут зібрали історії людей, які відзначилися у житті міста. Політики, бізнесмени, громадські діячі, спортсмени, медики, освітяни і не лише…

В дитинстві він наслідував Арнольда Шварцнегера. А нині молоде покоління рівняється на нього. Серед номінантів – найсильніша людина Прикарпаття Володимир Пиндус.

Четвертий рік поспіль ініціатори конкурсу відзначають кращих іванофранківців. Та цього року проект набрав більших масштабів, відзначають його творці. Вперше відомі імена виписали на глянці. У друкованій версії.

Насправді ж у журналі вдалося зібрати значно більше – близько півтори сотні гідних іванофранківців, додають засновники видання. Загалом серед лауреатів розділили 11 номінацій. За активну громадську позицію відзначили Олега Андрухіва, який заснував в Івано-Франківську «Уроки тверезості».

Старший лейтенант поліції Михайло Курган став лауреатом у номінації «Захисник». Робота така, розповідає патрульний, що доводиться чи не щодня ризикувати життям заряди порятунку інших.

Найкращі історії – у найкращі громадські місця Івано-Франківська. Засновники вирішили не продавати примірники журналу, а подарувати їх найбільш популярним місцевим закладам. Аби якомога більша кількість людей могла ознайомитися з історіями, що надихають.

Ірина Калинчук, Світозар Савчук. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *