НОВИНИ

 В Івано-Франківську пишно відсяткували Покрову (ВІДЕО)

 В Івано-Франківську пишно відсяткували Покрову (ВІДЕО)

Під омофором Діви Марії та за мужніми спинами захисників. На календарі зійшлося відразу декілька важливих дат – свято Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України, українського козацтва та УПА. Відтак в Івано-Франківську замайоріли національні та червоно-чорні замена. Не стихали оркестри і патріотичні співи. А вулицями міста урочисто крокували військовослужбовці, ветерани, представники влади, громадські активісти та просто небайдужі жителі.

Загиблих Героїв сучасної війни іванофранківці вшанували спільною молитвою. Над могилами прикарпатських вояків принагідно запалили свічки та поклали квіти до місць вічного спочинку. З початку війни на Сході України загинуло понад 130 івано-франківських бійців. Чи могло бути по-іншому? На це питання родичі загиблих відповідають однозначно. І не замислюючись.

Тоді їх поєднала хвиля патріотизму. Та віра у краще майбутнє. Однак, нині, зізнаються захисники, дух перемоги уже не той, що раніше.

Не забуває про тих, хто залишився без годувальників, і міська влада. Повсякчас. А не лише у свято. Віднині іванофранківці мають ще одне місце пам’яті. У Меморіальному сквері встановили Стеллу загиблим героям Прикарпаття, які поховані у різних куточках області.

Ірина Головенко, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі».

 

 

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]