НОВИНИ

В Івано-Франківську розібрали головну новорічну ялинку (ВІДЕО)

В Івано-Франківську розібрали головну новорічну ялинку  (ВІДЕО)

Час розбирати ялинку. Головний символ новорічно-різдвяних святкувань в Івано-Франківську виконав свою зимову місію. І відправився очікувати наступного року. Вслід за ялинкою зникли декорації на головній сцені міста. Опустилися віконця у ярмаркових будинках. Поруч прибиральниці замітають сліди «живої» шопки, що стояла тут упродовж святкувань.

За прибирання міста після свят спостерігають перехожі. Зізнаються, хоча празники і завершилися, емоцій від насиченої розважальної програми залишилося чимало.

Уже й «відколядували». Цього року різдвяні пісні доносилися з усіх куточків Івано-Франківська. Відлунала 11-та «Коляда на Майзлях», яка уже стала міжнародним фестивалем. Остання колядка пролунала зранку. На оперативній нараді у міського голови.

Новорічно-різдвяним декором ще тішать відвідувачів вітрини місцевих крамниць. Та й ковзанка на Площі Ринок ще діятиме до середини лютого. А замість прикрашеної кольоровою ілюмінацією ялинки у середмісті Івано-Франківська з’явиться понад півсотні різнобарвних підвісних парасольок.

Ірина Калинчук, Ярослав Лелет. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]