В Івано-Франківску розпочинаються святкові гуляння (ВІДЕО)

В ніч на Андрея в Івано-Франківську засяє головна ялинка міста. Відтак на Вічевому Майдані розпочнуться новорічно – різдвяні гуляння. Профільний департамент міськвиконкому підготував святкову програму. Це – концерт за участі муніципальних колективів художньої самодіяльності та тетралізоване дійство. Відкриття новорічних ялинок вже традиційно відбудеться у всіх мікрорайонах Івано-Франківська. Паралельно в навчальних закладах міста дітвора відзначатиме улюблене свято Миколая.

Мерія запропонувала корективи святкової програми. Зокрема, відбудеться “народна” коляда просто посеред площі.

Міські освітні заклади теж долучилися до новорічно-різдвяних святкувань. Там уже проводять тематичні конкурси , благодійні акції та розважальні забави.

Незабаром іванофранківці розпочнуть святкові ярмаркування. На Вічевому Майдані розмістять 25-ть дерев’яних павільйонів. У ярмарку візьмуть участь місцеві підпиємці. Вони представлять національну кухню, промислову та сувенірну продукцію. До них мерія висунула певні вимоги. В першу чергу, це – належна документація та відповідна організація торгівлі.

Традиційно напередодні свят працюватиме ярмарок продовольчих товарів місцевих виробників. Він розміститься на площі перед міською Ратушею. Тут жителі міста зможуть придбати смаколики до новорічно – різдвяного столу.

Віра Лутчин, Юрій Храбатин, Новини на Вежі

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *