НОВИНИ

В Івано-Франківську стартував 4-й Міжнародний інвестиційно-економічний форум (ВІДЕО)

В Івано-Франківську стартував 4-й Міжнародний інвестиційно-економічний форум (ВІДЕО)

Під музику камерного оркестру. У широкому колі друзів і партнерів. Так в Івано-Франківську стартував 4-й Міжнародний інвестиційно-економічний форум «Партнерство та перспектива». Майже три сотні учасників. З України і сусідніх держав. Зокрема, Польщі, Литви та Румунії. Ділилися досвідом. Налагоджували зв’язки. Та підсумовували напрацювання за рік.

Більше того, за рівнем інвестицій на душу населення Прикарпаття займає 5 місце в Україні. Це відзначило і незалежне агентство «Кредит-Рейтинг». Сертифікатом найвищого рівня інвестиційної привабливості.

Не лише за сотні кілометрів. Партнерство з Івано-Франківськом налагоджує і близьке оточення. Зокрема, колишній княжий Галич. Під час форуму очільники міст підписали Меморандум про співпрацю. Щодо розвитку туристичної привабливості регіонів.

За останній рік Івано-Франківськ виграв два гранти Євросоюзу. На проекти, які напрацьовувалися саме в рамках інвестиційного форуму. Це, зокрема, забезпечення медобладнанням Центральної міської клінічної лікарні.

Міжнародний інвестиційно-економічний форум – це ще й можливість для місцевих підприємців продемонструвати результати клопіткої праці. Завдяки їхнім старанням останні три роки, відзначають чиновники, експорт в Івано-Франківську помітно перевищує показники імпорту. А кількість підприємств у місті продовжує зростати.

Серед «новинок» на сучасному ринку – альтернативні джерела енергії. Попит на них, відзначають підприємці, зростає дедалі більше. До того ж, на енергоезбереження нині робить ставку і місцева влада.

У цьому напрямку готові співпрацювати з івано-франківським бізнес-середовищем і міжнародні інвестори. У європейських країнах “енергоефективні” рішення побутують. Відтак, нині вони готові ділитися досвідом з Україною.

4-й інвестиційно-економічний форум став особливим для Івано-Франківська. Цього року обласний центр Прикарпаття здобув визнання Ради Європи. Та почесний Приз. Як найвищу нагороду за пропагування європейських цінностей. Торік цього титулу удостоївся польський Люблін. А нині міста-партнери святкували разом.

Ірина Головенко, Мирон Василдик. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]