В Івано-Франківську стартував “Чілдрен Кінофест” (ВІДЕО)

Запаслися попкорном і зайняли глядацькі ряди. Літні канікули починаються із «Чілдрен Кінофесту». Це – щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно. Для дітей і підлітків. Цього року він стартував в останній день весни. На подальші 10 днів організатори підготували для перегляду як найновіші європейські стрічки, так і кращі зразки світової класики.

Саме з історичного фільму «Зоопарк» стартував фестиваль мистецтва кіно в Івано-Франківську. Зал наповнило понад півсотні юних кіноманів. У їхніх руках – бюлетені для голосування. Адже нині вони не лише глядачі, а й експерти.

За підсумками глядацьких “симпатій” наприкінці фестивалю організатори визначать фільм-переможця. Наступного року він завершуватиме програму «Чілдрен Кінофесту». Та поки що школярі налаштовуються на цікаве і пізнавальне дозвілля.

Для юних кіноманів перегляди – безкоштовні. Частина з них спеціально реєструвалася на участь у фестивалі. Іншу – обирали самі організатори. Серед дітей пільгових категорій.

Це – уже 6-й «Чілдрен Кінофест». За час свого існування він зібрав у глядацьких залах понад 42 тисячі дітей з усієї України. Фестиваль підтримали Представництво Європейського Союзу в Україні, Дитячий фонд ООН і Державне агентство з питань кіно.

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *